© Fix Dance Studio - Μιχάλης Ναλμπάντης
Καλλιρρόης 38, Νέος Κόσμος 1 όροφος μετρό συγγρού-φιξ Τ: 210.9246333 F: 210.9246323 fixdancestudio@yahoo.gr
ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
Δευτέρα 21/06  Τρίτη 22/06  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου     Τετάρτη 23/06  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 24/06  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης   Παρασκευή 25/06  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου
Πρόγραμμα Προετοιμασίας Εξετάσεων Χορού 2021 22 Ιουνίου έως 24 Σεπτεμβρίου 2021 Καλοκαιρινές Διακοπές: 07 - 22 Αυγούστου 2021 Καθηγητές Προετοιμασίας: Αγγέλα Πατσέλη Κωστής Τσιαμάγκας Έλενα Κλάδου Σοφία Τρανά Πένυ Διαμαντοπούλου Ράνια Φόβου Αλέξης Φουσέκης Ιωάννα Παρασκευοπούλου Ράνια Παπαϊωάννου Αθανασία Κανελλοπούλου Νατάσσα Αβρά
Α’ Περίοδος: 22 Ιουνίου - 6 Αυγούστου
covid-19
Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων για τον COVID-19, θα λειτουργήσουν 2 τμήματα προετοιμασίας, με περιορισμένο αριθμό συμμετεχόντων σε κάθε ένα από αυτά και είναι Απαραίτητη η Κράτηση Θέσης. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν εγκαίρως για τη συμμετοχή τους στη γραμματεία της σχολής, τηλ.210 9246333 (καθημερινά, Δευτέρα-Παρασκευή, 17:00-22:00)
13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης       13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 1 (22/06 - 25/06)
Δευτέρα 28/06  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 29/06  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Τετάρτη 30/06  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 01/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης Παρασκευή 02/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 2 (28/06 - 02/07)
Εβδομάδα 1 (22/06 - 25/06)
Εβδομάδα 2 (28/06 - 02/07)
Δευτέρα 05/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 06/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου    Τετάρτη 07/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο  - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου   Πέμπτη 08/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου Παρασκευή 09/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 3 (05/07 - 09/07)
Δευτέρα 12/7  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 13/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου    Τετάρτη 14/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  Πέμπτη 15/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  Παρασκευή 16/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου     13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 4 (12/07 - 16/07)
Εβδομάδα 3 (05/07 - 09/07)
Εβδομάδα 4 (12/07 - 16/7)
Δευτέρα 19/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 20/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης     Τετάρτη 21/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 22/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  Παρασκευή 23/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης       13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 5 (19/07 - 23/07)
Εβδομάδα 5 (19/07 - 23/07)
Καλοκαιρινές Διακοπές: 07-22 Αυγούστου 2021
Δευτέρα 26/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 27/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου     Τετάρτη 28/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 29/07  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου   Παρασκευή 30/07  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου       13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 6 (26/07 - 30/07)
Εβδομάδα 6 (26/07 - 30/07)
Δευτέρα 02/08  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου   Τρίτη 03/08  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10.30 - 12.00 Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου     Τετάρτη 04/08  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes   Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου   Πέμπτη 05/08  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  Παρασκευή 06/08  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου       13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Αθανασία Κανελλοπούλου      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 7 (02/08 - 06/08)
Εβδομάδα 7 (02/08 - 06/08)
Δευτέρα 23/08  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Σοφία Τρανά  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 24/08  09.00 - 11.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.00 - 12.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.30 - 14.00 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά       Τετάρτη 25/08  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes   Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου   Πέμπτη 26/08  09.30 - 11.30 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  Παρασκευή 27/08  09.00 - 10.30 Μπαλέτο Σοφία Τρανά  10.30 - 12.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13:30 - 15:00 Μπαλέτο Σοφία Τρανά  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου       13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Σοφία Τρανά  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13:30 - 15:30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  15:30 - 17:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 1 (23/08 - 27/08)
Εβδομάδα 1 (23/08 - 27/08)
Β’ ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 23 Αυγούστου - 24 Σεπτεμβρίου
Δευτέρα 30/08  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 31/08  09:00 - 11:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:00 - 12:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.30 - 14.00 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά       Τετάρτη 01/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 02/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  Παρασκευή 03/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13:30 - 15:00 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου       13:30 - 15:00 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13:00 - 15:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:00 - 16:30 Σύγχρονο Ράνια Παπαϊωάννου    13:30 - 15:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:30 - 17:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 2 (30/08 - 03/09)
Εβδομάδα 2 (30/08 - 03/09)
Δευτέρα 06/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 07/09  09:00 - 11:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:00 - 12:30 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  12.30 - 14.00 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά       Τετάρτη 08/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 09/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  Παρασκευή 10/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13:30 - 15:00 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου       13:30 - 15:00 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13:00 - 15:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:00 - 16:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου    13:30 - 15:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:30 - 17:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 3 (06/09 - 10/09)
Εβδομάδα 3 (06/09 - 10/09)
Δευτέρα 13/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 14/09  09:00 - 11:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:00 - 12:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.30 - 14.00 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά       Τετάρτη 15/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 16/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  Παρασκευή 17/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13:30 - 15:00 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου       13:30 - 15:00 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13:00 - 15:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:00 - 16:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου    13:30 - 15:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:30 - 17:00 Σύγχρονο Aθανασία Κανελλοπούλου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 4 (13/09 - 17/09)
Εβδομάδα 4 (13/09 - 17/09)
Δευτέρα 20/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Τρίτη 21/09  09:00 - 11:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:00 - 12:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  12.30 - 14.00 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά       Τετάρτη 22/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 23/09  09:30 - 11:30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  11:30 - 13:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  Παρασκευή 24/09  09:00 - 10:30 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  10:30 - 12:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  12.00 - 13.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου 13:30 - 15:00 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  13.00 - 15.00 Μπαλέτο - Pointes  Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου       13:30 - 15:00 Μπαλέτο Κωστής Τσιαμάγκας  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    13:00 - 15:00 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:00 - 16:30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου    13:30 - 15:30 Μπαλέτο - Pointes Σοφία Τρανά  15:30 - 17:00 Σύγχρονο Iωάννα Παρασκευοπούλου  17.15 - 18.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 5 (20/09 - 24/09)
Εβδομάδα 5 (20/09 - 24/09)