© Fix Dance Studio - Μιχάλης Ναλμπάντης
Καλλιρρόης 38, Νέος Κόσμος 1 όροφος μετρό συγγρού-φιξ Τ: 210.9246333 F: 210.9246323 fixdancestudio@yahoo.gr
ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
Δευτέρα 6/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 7/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 8/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 9/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 10/7  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου
Πρόγραμμα Προετοιμασίας Εξετάσεων Χορού 2020 6 Ιουλίου έως 11 Σεπτεμβρίου Καλοκαιρινές Διακοπές: 8-16 Αυγούστου Καθηγητές Προετοιμασίας: Αγγέλα Πατσέλη Γιάννης Αντωνίου Έλενα Κλάδου Αυγή Παναγιωτοπούλου Πένυ Διαμαντοπούλου Ράνια Φόβου Αλέξης Φουσέκης Ιωάννα Παρασκευοπούλου Ράνια Παπαϊωάννου Νατάσσα Αβρά
Α’ Περίοδος: 6 Ιουλίου - 7 Αυγούστου
covid-19
Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων για τον COVID-19, θα λειτουργήσουν 2 τμήματα προετοιμασίας, με περιορισμένο αριθμό συμμετεχόντων σε κάθε ένα από αυτά και είναι Απαραίτητη η Κράτηση Θέσης. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν εγκαίρως για τη συμμετοχή τους στη γραμματεία της σχολής, τηλ.210 9246333 (καθημερινά, Δευτέρα-Παρασκευή, 17:00-22:00)
13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 1 (6-10/7)
Δευτέρα 13/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 14/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 15/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 16/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 17/7  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 2 (13-17/7)
Εβδομάδα 1 (6-10/7)
Εβδομάδα 2 (13-17/7)
Δευτέρα 20/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 21/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 22/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 23/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 24/7  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 3 (20 - 24/7)
Δευτέρα 27/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 28/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 29/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 30/7  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 31/7  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 4 (27-31/7)
Εβδομάδα 3 (20 - 24/7)
Εβδομάδα 4 (27-31/7)
Δευτέρα 3/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 4/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 5/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 6/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 7/8  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 5 (3-7/8)
Εβδομάδα 5 (3-7/8)
Β’ Περίοδος: 17 Αυγούστου - 11 Σεπτεμβρίου
Δευτέρα 17/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 18/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 19/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου   Πέμπτη 20/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 21/8  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 6 (17-21/8)
Εβδομάδα 6 (17-21/8)
Δευτέρα 24/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 25/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 26/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αυγή Παναγιωτοπούλου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 27/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 28/8  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Παπαιωάνου  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Έλενα Κλάδου  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Αλέξης Φουσέκης
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 7 (24-28/8)
Εβδομάδα 7 (24-28/8)
Δευτέρα 31/8  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 1/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 2/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 3/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 4/9  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 8 (31/8-4/9)
Εβδομάδα 8 (31/8-4/9)
Δευτέρα 7/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  13.15 - 14.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά Τρίτη 8/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Έλενα Κλάδου  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου    Τετάρτη 9/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο   Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   Πέμπτη 10/9  10.00 - 11.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  11.30 - 13.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  13.00 - 14.30 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου Παρασκευή 11/9  10.00 - 12.00 Μπαλέτο - Pointes Αυγή Παναγιωτοπούλου  12.00 - 13.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου 13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Έλενα Κλάδου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου  15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αγγέλα Πατσέλη  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου  18.15 - 19.45 (αίθουσα Β’) Ρυθμική / Αυτοσχεδιασμός Νατάσσα Αβρά      13.30 - 15.00 Μπαλέτο   Γιάννης Αντωνίου  15.00 - 16.30 Σύγχρονο Ράνια Φόβου  16.30 - 18.00 Graham Technique Πένυ Διαμαντοπούλου   15.00 - 16.30 Μπαλέτο Αυγή Παναγιωτοπούλου  16.30 - 18.00 Σύγχρονο Ράνια Φόβου   13.30 - 15.30 Μπαλέτο - Pointes Αγγέλα Πατσέλη  15.30 - 17.00 Σύγχρονο Ιωάννα Παρασκευοπούλου
A GROUP
B GROUP
Εβδομάδα 9 (7/9-11/9)
Εβδομάδα 9 (7/9-11/9)
Καλοκαιρινές Διακοπές: 8-16 Αυγούστου